Focení svateb

Svatbu fotíme ve dvojici s kolegyní fotografkou, abychom co nejlépe zachytily všechny důležité okamžiky Vašeho slavnostního dne :-)

Balíček mini – 3200Kč = focení obřadu + společné fotky rodiny a novomanželů, doba focení cca 2-3h., 80 - 100ks fotografií v plném rozlišení na DVD včetně vhodných barevných úprav. (Sleva na předsvatebním focení 15%)

Balíček standard – 4500Kč = focení příprav /česání, líčení, oblékání nevěsty…/, fotografování obřadu + společné fotky rodiny a novomanželů, doba focení 4-5h., 150 - 200ks fotografií v plném rozlišení na DVD včetně vhodných barevných úprav. (Sleva na předsvatebním focení 25%)

Balíček maxi – 6500Kč = focení příprav svatby, fotografování obřadu + společné fotky rodiny a novomanželů, fotografování na hostině / přípitek, oběd, krájení dortu, první tanec novomanželů/ doba focení 6-8h., 250 - 300ks fotografií v plném rozlišení na DVD včetně vhodných barevných úprav. (Sleva na předsvatebním focení 50%)

Součástí každého balíčku jsou i fotky zmenšené (složka s názvem WEB) k posílání emailem popřípadě nahrání na internet nebo facebook :-)smile
Ve složce nazvané TISK jsou fotografie v plném rozlišení určené k tisku.

Dále je možné domluvit si tzv. předsvatební focení v exteriéru - 1200Kč = cca 1-2h focení v exteriéru + konzultace k případnému svatebnímu focení

Pokud se poté domluvíme i na svatebním focení, obdržíte od nás slevu na toto předsvatební focení. Výše slevy je uvedená u každého balíčku.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode